3… 2… 1… START!

Witajcie drogie i kochane Panie! O, Wy, istoty śliczne w każdym calu, bez których los mężczyzn byłby zgubny! Piękniejsze od zachodów słońca i słodsze od kociaków na YouTube!

Starczy słodzenia, ale mam nadzieję, że chociaż na chwilę uśmiech zagościł na Twojej twarzy 🙂 Z tej strony Michał… Zaraz, co facet wie o tym co podoba się mężczyznom w kobietach i jak ich poderwać? No cóż, o wiele więcej niż może Ci się wydawać! Jeśli jeszcze nie widziałaś strony “O mnie”, to gorąco Cię zapraszam do jej przeczytania – klik!

Początki są (podobno) najtrudniejsze

Jest to mój pierwszy wpis tutaj i odczuwam ogromną satysfakcję oraz rozpierającą mnie od środka radość, gdy piszę te słowa. Bo oto w końcu mam możliwość pomóc większej ilości kobiet, niż tylko swoim znajomym! W końcu mogę coś zmienić i w końcu mam szersze grono odbiorców (przynajmniej taką mam nadzieję! 😉 ).

Cieszę się, że tu jesteś i że czytasz te słowa. Wierzę, że wiedza którą przekażę Ci na tym blogu bardzo pozytywnie na Ciebie wpłynie i znacznie poprawi Twoje życie. Jeśli będziesz miała jakieś pytania lub sugestie co do bloga i tematów w nim zawartych, to oczywiście gorąco zapraszam do pisania do mnie (zakładka “Kontakt”), lub do zostawienia komentarza na blogu.

Święta, “kochane” Święta

W momencie gdy kończę pisać te słowa, zostały tylko dwa dni do Wigilii. Chciałbym więc Tobie, przedstawicielce płci pięknej, życzyć jak najbardziej udanych i spędzonych w spokojnej atmosferze świąt! A jeśli z jakiegoś powodu nie przepadasz za swoją rodziną, to mała sugestia ode mnie – zorganizuj wspólnie ze swoimi bliskimi znajomymi spotkanie świąteczne. Jedno-dwa dania, jakieś ciasta i smakołyki oraz przyjazna atmosfera pozwolą Ci zapomnieć o ewentualnych sporach i nieprzyjemnych momentach przy stole rodzinnym.

Trzymaj się ciepło, cześć! 🙂

Michał
Autor: Michał
23-letni pasjonat rozwoju osobistego i psychologii społecznej. Od małego pasjonują mnie relacje damsko-męskie i wszystkie niuanse z tym związane. Pomogłem już wielu koleżankom, znajomym i czytelnikom. Mam nadzieję pomóc też Tobie! :)