Czy podryw jest trudny?

Z takim pytaniem zgłosiła się do mnie wczoraj jedna z czytelniczek tego bloga i tym samym natchnęła do kolejnego wpisu. Kasiu, jak obiecałem – ten wpis jest odpowiedzią na Twoje pytanie 🙂

Czym jest podryw?

Na początku zastanówmy się czym jest sam podryw, żeby łatwiej nam było określić jego skomplikowanie. Czy jest to zbiór cech pozwalających Ci uwieść faceta? A może sama sytuacja relacji z mężczyzną, gdy go poznajesz i jak dalej się to toczy? A może umiejętności, które musisz posiadać, aby się udało?

Moim zdaniem jest to połączenie trzech przytoczonych wyżej definicji. Podryw to cały proces, a w procesie liczy się też Twój charakter, zachowania i wygląd. Nie poderwiesz faceta na dłużej bez odpowiedniego charakteru! Chyba, że jest zdesperowany, ale od takich radzę trzymać się z daleka 😉 Nie uwiedziesz go również, nie znając odpowiednich technik. Podświadomie znasz ich ogromną ilość, dzięki obserwowaniu otoczenia i wyciąganiu wniosków. Są jednak też takie, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałaś (omawiam je w swojej książce).

Krótko i zwięźle – podryw to proces, w którym liczy się to jaka jesteś i jakie umiejętności posiadasz.

Czy podryw jest trudny?

Skoro wiesz już czym jest podryw, to przyszedł czas na udzielenie odpowiedzi na pytani tytułowe. Czy podryw jest trudny? Wbrew pozorom odpowiedź jest prosta, jednak zależy całkowicie od Ciebie i tego jaka jesteś.

  • Tak, podryw jest trudny, jeśli bardzo mało wychodzisz do ludzi, nie masz zbyt wielu znajomych, nie masz pociągającego charakteru, odpowiednich umiejętności i nie znasz odpowiednich technik.
  • Nie, podryw nie jest trudny, jeśli często wychodzisz do ludzi, potrafisz dogadać się ze wszystkimi, masz pociągający charakter i sporą wiedzę o podrywie.

Jeśli należysz do drugiej grupy, to moje gratulacje! Co więc robisz tutaj na mojej stronie? 🙂

Podejrzewam jednak, że większość z Was należy do grupy pierwszej, tzn. podryw jest dla Ciebie trudny i się w nim nie odnajdujesz. Jeśli to o Tobie mowa, to zachęcam do regularnego odwiedzania bloga. Poznasz masę technik, sposobów i odpowiedzi na pytanie jak poderwać chłopaka. Jeśli jeszcze nie widziałaś mojego poradnika dla kobiet o podrywie, to koniecznie sprawdź co ciekawego możesz się z niego dowiedzieć 🙂 Link: https://jakchlopakapoderwac.pl/poradnik-jak-poderwac-chlopaka/

Michał
Autor: Michał
23-letni pasjonat rozwoju osobistego i psychologii społecznej. Od małego pasjonują mnie relacje damsko-męskie i wszystkie niuanse z tym związane. Pomogłem już wielu koleżankom, znajomym i czytelnikom. Mam nadzieję pomóc też Tobie! :)