3 najpopularniejsze sygnały – jak poznać, że mu się podobasz?

Skoro tu jesteś, to na pewno zadajesz sobie pytanie jak poznać że mu się podobam. Wiem, że może Ci się to teraz wydawać skomplikowane i trudne do ogarnięcia, ale spokojnie! Faceci są prości w odszyfrowaniu i w tym wpisie zdradzę Ci jakie są 3 najpopularniejsze sygnały zainteresowania z jego strony. I piszę to ja, mężczyzna 🙂

Sygnał 1 – zmienia pod Ciebie plany

Załóżmy, że facet miał w planach siłownię w piątek o godzinie 19. Jeśli jednak zmieni plany i będzie wolał się z Tobą spotkać o tej godzinie, to uwierz mi, że jest to bardzo mocny sygnał zainteresowania.

Mężczyźni bardzo rzadko zmieniają swoje plany, a w szczególności jeśli chodzi o takie jak wyjście ze znajomymi, czy właśnie wspomniana wyżej siłownia. Jeśli z tego rezygnuje, to jest znak, że stawia Cię ponad to, czyli tym samym jesteś dla niego ważniejsza. Zapamiętaj, że jest to bardzo mocny sygnał!

Jeśli do tej pory nie zdarzyła Ci się sytuacja, w której mogłabyś to sprawdzić, rozwiązanie jest jedno. Gdy wiesz, że ma już jakieś plany, wystarczy że zaproponujesz mu spotkanie np. pół godziny wcześniej lub później. Siłą rzeczy będzie musiał z nich zrezygnować, aby się z Tobą spotkać. Jeśli to zrobi – gratulacje, jesteś na dobrej drodze! Jeśli nie – może warto rozważyć naukę jak poderwać chłopaka (kliknij tutaj)?

Zmiana planów pod Ciebie wiąże się też z jednym ważnym sygnałem – chce przebywać z Tobą jak najwięcej czasu. Naturalne jest, że ciągnie nas do osób, które lubimy. Jeśli wpadł Ci w oko jakiś mężczyzna, to z pewnością chciałaś być obok niego jak najczęściej, prawda? Tak samo jest u facetów. Będzie dążył do tego, by być obok Ciebie jak najczęściej i nie przegapić żadnej okazji spotkania się z Tobą. Będzie proponował spotkania, wspólne wyjścia, zapisze się na te zajęcia co Ty, czy nawet zmieni szkołę na Twoją (przypadek ekstremalny). Przykłady można mnożyć w nieskończoność, jednak ważna jest cecha wspólna wszystkich tych zachowań – facet chce spędzać z Tobą każdą wolną chwilę.

Sygnał 2 – prezentuje się w jak najlepszym świetle

Jeśli wpadłaś jakiemuś mężczyźnie w oko, to będzie on próbował za wszelką cenę pokazać Ci się od jak najlepszej strony. Będzie się chwalił pracą, znajomościami, samochodem, pieniędzmi, statusem, ubraniami, figurą, siłą… i wszystkim co możesz sobie tylko wyobrazić. Nie zawsze jednak będzie robił to bezpośrednio! Często ukryje to pod postacią historyjki.

Przykładowo: zamiast powiedzieć Ci wprost, że jest zaradny, może opowiedzieć o sytuacji z życia, w której tą zaradnością się wykazał. Sporo kobiet nie dostrzega w tym ukrytego auto-komplementu! Zwróć na to uwagę, gdy następnym razem usłyszysz od niego historię o tym, jak np. uratował biednego kotka z drzewa, w trakcie ogromnej burzy i wichury 🙂

Sygnał 3 – komplementuje Cię i się droczy

Przed nami ostatni sygnał, który pomoże odpowiedzieć Ci na pytanie “jak poznać, że mu się podobam?”. Na wstępie tego sygnału bardzo ważna informacja – droczenie się (nie złośliwe!) również może być oznaką zainteresowania. Niektórzy mężczyźni preferują droczenie się od komplementów. Przykładowo, gdy powie Ci coś w stylu “uuu, ubrałaś się jak na podryw” to jest to ukrytym komplementem. Oznacza to nic innego jak to, że ubrałaś się bardzo dobrze i mu się podobasz.

Komplementy nie zawsze będą częste, sporo zależy od typu faceta. Jeden będzie to robił codziennie, a drugi raz na kilka dni. Najważniejsze jest, by te komplementy dostrzegać, gdyż są one mocnym sygnałem zainteresowania. Odpowiednie reagowanie na nie również jest istotne. Wiele kobiet zaprzecza, gdy słyszą komplement, co jest oczywistym błędem. Lepiej podziękować i się uśmiechnąć, zamiast bawić się w negowanie komplementów 😉

Podsumowując

Mam nadzieję, że wiesz już jak poznać, że mu się podobasz. Faceci nie są tacy trudni do rozszyfrowania, wystarczy jedynie trochę wiedzy lub doświadczenia. Życzę Ci powodzenia w podrywaniu mężczyzn, a w razie pytań zachęcam do kontaktu!

Michał
Autor: Michał
23-letni pasjonat rozwoju osobistego i psychologii społecznej. Od małego pasjonują mnie relacje damsko-męskie i wszystkie niuanse z tym związane. Pomogłem już wielu koleżankom, znajomym i czytelnikom. Mam nadzieję pomóc też Tobie! :)