Jak zagadać do chłopaka na Tinderze?

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak zagadać do chłopaka na Tinderze, to trafiłaś w odpowiednie miejsce. Zanim przeczytasz ten artykuł, może Ci się to wydawać niejasne i nie do końca pewne. Dam Ci jednak gotowe teksty i porady jak je modyfikować, oraz jaki efekt osiągniesz po użyciu danego rozpoczęcia.

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak zagadać do chłopaka na Tinderze, żeby wciągnąć go w rozmowę?
  • Jak pisanie dziewczyn do facetów wygląda od strony mężczyzny?
  • Czy powinnaś pisać do niego pierwsza?
  • Zdradzę Ci tekst, który działa w 99% i od którego może zacząć się świetna rozmowa

Czy powinnaś pisać do niego pierwsza?

Dosyć podstawowe pytanie. Można wyróżnić dwie dwie (a nawet trzy) grupy ludzi, a każda z nich ma odmienne zdanie. Pierwsza uważa, że to facet powinien zawsze pisać pierwszy, w końcu to jego rola. Druga sądzi, że nie ma żadnej presji i tak naprawdę każda ze stron może napisać pierwsza. Jest też trzecia grupa, tzw. kobiety nieśmiałe, które często zamieszczają w profilu informację w stylu “napisz pierwszy, ja się wstydzę”.

Powiem Ci jak ja to widzę, z perspektywy mężczyzny. W moim przypadku bardzo rzadko zdarzało się, że kobieta zaczyna pierwsza. Głównie przez to, że to ja w większości przypadków zaczynam 😉 Pomijając to jednak, dziewczyny które jednak napiszą pierwsze mogę podzielić na dwie grupy.

Pierwsza z nich zaczyna bardzo prosto, wręcz nie chce się na to odpisywać. Przykładowo: “hej”, “co tam? ;*”, “ale słodko wyglądasz na tym zdjęciu <3”. Są to rozpoczęcia niewiele wnoszące do dalszej rozmowy i trudno coś na nie odpisać, żeby konwersacja potoczyła się dalej.

Druga grupa kobiet zaczynających rozmowę to takie, które robią to w ciekawy sposób. Jest to tak mały procent, że czasami wątpię, że jeszcze mnie to spotka 😉 Takie rozpoczęcie to ogromny plus już na samym starcie. Serio, róbcie to, bo niesamowicie wyróżnicie się z tłumu 🙂

Jak zagadać do chłopaka na Tinderze?

No właśnie, jak? Najlepiej tak, żeby go wciągnąć w rozmowę, prawda? Podzielę się z Tobą dwoma tesktami (nie licząc bonusowego), które przełamią pierwsze lody i zachęcą do Ciebie chłopaka.

Pierwszy z nich to odwołanie się do jego opisu/zdjęcia i obrócenie tego w żart/komplement. Dla przykładu wyobraź sobie, że połączyło Cię w parę z jakimś przystojnym brunetem. Ma tylko trzy zdjęcia, i brak opisu, jednak na jednym z nich jest on na jakiejś pięknej plaży rodem z Hawajów. Jeśli chcesz zażartować i sprawdzić jego dystans do siebie (warto to robić!), to możesz napisać coś takiego: “Hej! Śliczne zdjęcie na tej plaży. Kto w rodzinie jest taki dobry w Photoshopie?;)”. Jeśli mężczyzna nie będzie miał dystansu do siebie, to najprawdopodobniej zacznie się spinać, albo nie odpisze. To dobrze! Odpadł Ci potencjalny kandydat, który potem robiłby Ci problemy na każdym kroku i z którym trudno byłoby się pośmiać.

Drugi z nich, to zaczęcie jakiejś abstrakcyjnej historii, którą zaraz razem przeżyjecie. Pozwól, że przedstawię Ci to na przykładzie: “Hej! Za 3 dni ruszam na księżyc, tylko niestety straszna gapa ze mnie i nie mam załogi. Piszesz się na to? :)”. Możesz to potem długo ciągnąć, zadając mu różne pytania odnośnie niego, żeby sprawdzić czy się kwalifikuje.

Tych sposobów na rozpoczęcie jest oczywiście masę więcej! Podałem Ci tylko dwa z nich, moim zdaniem najłatwiejsze do wykorzystania i przy okazji skuteczne.

BONUS – świetny tekst na rozpoczęcie

Zamiast podsumowania jest dzisiaj bonus. Podzielę się z Tobą świetnym tekstem, który przełamuje lody i stawia Cię w pozycji osoby innej niż wszystkie. Gdy go poznasz, nie zadasz sobie więcej pytania “jak zagadać do chłopaka na tinderze” 🙂 Sam go stosuję od jakiegoś czasu i spotykam się po nim (prawie) zawsze z pozytywnymi reakcjami. Nie ma znaczenia która płeć pierwsza go pisze, bo jest naprawdę świetny i sprawdza się doskonale.

Tym tekstem jest zaczęcie rozmowy wyzwaniem do jakiejś gry słownej/tekstowej. Prosty przykład: “Hej, co powiesz na wyzwanie-grę? 🙂 Każde z nas napisze 3 fakty o sobie, z czego 2 muszą być prawdziwe i jeden fałszywy. Zadaniem drugiej osoby jest odkrycie tego fałszywego.”. Można się naprawdę przy tym pośmiać i nawiązać dobry kontakt. Od razu wyróżniasz się z tłumu i na dodatek poznasz faceta bez zadawania różnych pytań, jak robią to wszyscy.

Mam nadzieję, że wiesz już w jaki sposób zagadać do chłopaka na Tinderze i że za chwilę wypróbujesz zaproponowane przeze mnie metody. Powodzenia i udanych podbojów! 🙂

Michał
Autor: Michał
23-letni pasjonat rozwoju osobistego i psychologii społecznej. Od małego pasjonują mnie relacje damsko-męskie i wszystkie niuanse z tym związane. Pomogłem już wielu koleżankom, znajomym i czytelnikom. Mam nadzieję pomóc też Tobie! :)