O mnie

Nazywam się Michał i mam 23 lata. Już od najmłodszych lat interesowałem się rozwojem osobistym i relacjami międzyludzkimi. Znajomość wielu niuansów w świecie relacji i dbanie o siebie sprawiło, że dookoła mnie zawsze było sporo dziewczyn.

Z czasem zaczęły się do mnie odzywać koleżanki z pytaniami jak mogą zainteresować sobą danego chłopaka, lub po prostu jak poderwać mężczyznę. Pomagałem, wspierałem, aż moja przyjaciółka zasugerowała mi stworzenie strony, na której zamieszczałbym przeróżne porady o tym jak poderwać chłopaka. I oto jestem! 🙂 Jako przedstawiciel płci “brzydkiej” opowiem Wam co mnie i innych mężczyzn kręci w kobietach i jak mnie uwieść! Co ciekawe, wiele technik tzw. “podrywu” działa na obie płcie i przypadkiem takim jest chociażby trzymanie drugiej osoby na dystans, a po chwili dawanie jej zainteresowania. Omówię to na blogu i jeszcze szerzej w poradniku, ale teraz zdradzę Ci, że jest to jedna z najprostszych, ale jednocześnie najmocniejszych technik przy uwodzeniu drugiej osoby!

Zachęcam do regularnego odwiedzania bloga, a tym bardziej do aktywnego udzielania się w komentarzach. Pomagam jak mogę! 🙂

 

jak poznac ze mu sie podobam