Podryw latem – co powinnaś wiedzieć?

podryw latem

Wakacje, urlopy, słońce, plaża, góry, odpoczynek – z tym w głównej mierze kojarzy nam się lato. O ile nie ma temperatury rzędu 35 stopni Celsjusza, lato może kojarzyć się również z podrywem, imprezami w plenerze i zabawą. Jak wiadomo, gdy spotykają się dwie płcie, jest miejsce na podryw.

Jak zatem podrywać w lato i czy jest coś szczególnego w tej porze roku, o czym powinnaś wiedzieć?

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Dlaczego lato kojarzy się z podrywem?
  • Co wyróżnia podryw w lato od podrywu w inne pory roku?
  • Jak się ubierać, żeby przyciągać wzrok mężczyzn latem? (Nie, nie chodzi o pokazywanie dekoltu)

Dlaczego lato kojarzy się z podrywem?

Powód jest bardzo prosty. Ewolucyjnie i podświadomie przygotowani jesteśmy na to, że po lecie jest jesień i zima, czyli okres mniej przyjemny. Staramy się więc dobrać w pary, aby “przetrwać” okres posuchy i mieć wsparcie w drugiej osobie.

Nie jest to oczywiście jedyny powód. Lato to również okres wakacji i urlopów, a tym samym wyjazdów i tzw. “wakacyjnych miłości”. Sprzyja im świadomość, że jesteśmy poza miejscem zamieszkania i możemy zachowywać się swobodniej, ponieważ szanse na spotkanie naszych znajomych są nikłe.

Inna sprawa, to odsłanianie ciała u obu płci, a w szczególności płci pięknej 🙂 Sprzyjają temu oczywiście wysokie temperatury. Nie ukrywajmy, widok całych, opalonych nóg u kobiety jest dla mężczyzny o wiele bardziej pociągający niż ich widok w spodniach.

Co wyróżnia podryw w lato od podrywu w inne pory roku?

Wiemy już dlaczego lato kojarzy się z podrywem, zatem skupmy się teraz na tym co wyróżnia podryw w lato od innych pór roku.

Jak wspomniałem, znajomości letnie są często przelotne ze względu na urlopowy i wakacyjny charakter tej pory roku. Warto jednak wspomnieć, że (prawie) każdy jest bardziej otwarty na poznawanie nowych ludzi. Mógłbym próbować wytłumaczyć to ewolucyjnie, ale sobie daruję. Najważniejsze jest, że ta otwartość prowadzi do tego, że potrzebny jest mniejszy wysiłek włożony w poznanie nowej osoby. Imprezy w plenerze, ogniska, biwaki nad wodą… Możliwości poznawania jest o wiele więcej, a powód zagadania również może być trywialny.

Przykład? Jesteś na plaży z grupą swoich koleżanek. Widzicie, że obok znajduje się podobna grupka przystojnych przedstawicieli płci męskiej. Sposobów na zagadanie jest masa – począwszy od wrzucenia do nich “przypadkowo” piłki do siatkówki, skończywszy na bezpośrednim podejściu i propozycji budowy wspólnego zamku z piasku.

Jak się ubierać, żeby przyciągać wzrok mężczyzn latem?

Bez wątpienia im bardziej odkryte ciało, tym więcej męskich spojrzeń, ALE nie do tego Cię zachęcam. Jest inny sposób, dzięki któremu nie musisz odsłaniać ciała. Ba, możesz mieć je zakryte, a i tak będziesz wzbudzała zainteresowanie płci przeciwnej. I co najważniejsze – nie będą to “byczki” i “mordeczki”, tylko najczęściej ogarnięci mężczyźni.

To sekretne i idealne na lato ubranie to… sukienki. I na tym mógłbym skończyć, ale wtedy zbyt wiele bym Ci nie pomógł. Nie każda sukienka przyciągnie wzrok mężczyzn, ale na pewno zrobi to każda dobrze dobrana sukienka. Mogą być na długość nawet do połowy łydek. Bardzo ważne jest, żeby była świetnie dopasowana i leżała na Tobie jakby była robiona specjalnie pod Ciebie – to jest kluczowe.

I jeszcze jedno – koniecznie musi podkreślać Twoją kobiecość, Twoje kształty. Nawet jeśli robi to subtelnie, jest to o wiele lepsze od “sukienki-kolumny”. Pamiętaj, dobrze dobrana sukienka to ogromny plus w oczach ogromnej rzeszy mężczyzn!

W dzisiejszym wpisie to tyle. Dziękuję za przeczytanie i do następnego! 🙂

Michał
Autor: Michał
23-letni pasjonat rozwoju osobistego i psychologii społecznej. Od małego pasjonują mnie relacje damsko-męskie i wszystkie niuanse z tym związane. Pomogłem już wielu koleżankom, znajomym i czytelnikom. Mam nadzieję pomóc też Tobie! :)