[Poradnik] Jak poderwać chłopaka?

jak poderwać chłopaka poradnik

Dlaczego niektóre przeciętne kobiety są z przystojnymi facetami?

Jak poderwać chłopaka, który wpadł Ci w oko?

Szukasz ciągle tego jedynego, ale nie możesz go znaleźć?

Jeśli któreś pytanie dotyczy Ciebie, to czytaj dalej – mam na nie odpowiedzi 🙂

Czy znasz to skądś?
Spodobał Ci się jakiś mężczyzna, ale nie wiesz co robić aby go zainteresować na dłużej? Czujesz się niepewna w kontaktach z niektórymi facetami? Chcesz być podrywana i mieć duże zainteresowanie u ciekawych mężczyzn?

Kim jestem, że to wiem?

underline

Możesz zastanawiać się kim jestem, skoro znam odpowiedź na pytanie jak poderwać chłopaka. Jeśli nie czytałaś mojego bloga, to zapewne nie wiesz, że z tej strony Michał, wesoły i pozytywnie nastawiony do świata 23-latek 🙂

Tematem relacji damsko-męskich interesuję się od wieku nastoletniego, aczkolwiek wtedy skupiałem się bardziej na tym jak poderwać dziewczynę. Widząc jak przebojowy jestem, z czasem coraz więcej moich koleżanek pisało do mnie z bezpośrednim pytaniem jak uwieść faceta. Wiele z nich było niesamowicie nieśmiałych i zakompleksionych, co wydawałoby się, że już na starcie je skreślało.

Nic bardziej mylnego! Często to ciche i tym samym tajemnicze kobiety wzbudzają największe zainteresowanie mężczyzn, tylko oni tego nie okazują.

Oczywiście samym byciem cichą myszką go nie zainteresujesz i od tego jestem ja, żeby Ci pomóc. Bez względu na to, czy jesteś przebojowa, czy bardziej wycofana, to droga do męskiego serca nie jest skomplikowana.

Zaufaj mi, piszę to ja – facet 🙂

podrywu mozesz sie nauczyc


Jak poderwać chłopaka?

underline

Istnieje wiele “sztuczek”, dzięki którym możesz wybić się spośród innych kobiet i wyglądać o wiele seksowniej i atrakcyjniej. Pozwól, że przedstawię Ci kilka z nich:

Prostym i dosyć popularnym przykładem jest nakładanie czerwonych ubrań. W wielu badaniach (link do jednego z nich) wykazano, że czerwony kolor w elemencie ubioru kobiety (np. sukienka) podnosi atrakcyjność w oczach facetów i zwiększa ich zainteresowanie.

Kolejnym przykładem takich “ulepszeń” w celu zainteresowania mężczyzny są szpilki (eksponujące kobiece kształty i chód), oraz widoczna szminka (eksponująca wizualnie usta).

Są to sprawy dosyć oczywiste, o których zapewne wiesz od dłuższego czasu, w związku z tym przygotowałem w poradniku kilka sekretów, o których mało kto wie.

Kluczem, który może Cię wyróżnić spośród innych kobiet są gesty i zachowanie (w tym również to co mówisz). Kobiety, które od najmłodszych lat miały obycie w towarzystwie robią to wszystko instynktownie. Jednak skoro to czytasz, to zapewne do nich nie należysz i szukasz sposobu na to jak poderwać chłopaka.

Bardzo istotne jest zrozumienie, że jest wiele typów mężczyzn. Ciebie kręci jeden z nich, a inną kobietę jeszcze inny typ. Jednak co najlepsze, zasady którymi się dzielę są uniwersalne dla każdego typu.

Odpowiedź na pytanie jak poderwać mężczyznę nie jest proste, ponieważ jest to bardzo złożony proces. Zapewne czytałaś artykuły na ten temat, które zawierały wiele porad. Faktem jednak jest, że większość tych porad nie sprawdzi się na każdym mężczyźnie.

Priorytetem w podrywaniu jest to, żebyś poczuła się atrakcyjna i pewna siebie. Bez tego nawet najlepsze teksty i techniki nic Ci nie pomogą.

Wyobraź sobie dwie hipotetyczne sytuacje:

 1. Podchodzisz nieśmiało do chłopaka, który Ci się podoba i mówisz mu wymyślny tekst, który znalazłaś na jakiejś stronie o podrywaniu mężczyzn.
 2. Podchodzisz pewnie siebie do chłopaka, uśmiechasz się zalotnie i mówisz mu “hej”.

Jak myślisz, w której sytuacji facet będzie Tobą bardziej zainteresowany? Oczywiście, że w drugiej! Co więcej, druga sytuacja sprawia, że facet zacznie się dla Ciebie starać. Nie dajesz dużo od siebie, ale wysyłasz mu niewerbalny sygnał zainteresowania. Już nie musisz się zastanawiać co powiedzieć, ponieważ od tej chwili to on przejmuje pałeczkę w Waszej rozmowie i będzie się starał.

nie musisz wygladac jak modelka


Wygląd to nie wszystko!

underline

Wiadomo jednak nie od dziś, że sam wygląd wiele Ci nie da. Wyglądając ładnie możesz co najwyżej zachęcić faceta do wspólnie spędzonej, przyjemnej nocy. Jeśli oczekujesz dłuższej relacji, to podstawą jest ciekawy charakter, idący w parze z zadbanym wyglądem.

Nie ulegaj powszechnemu wpływowi, że wygląd zrobi za Ciebie wszystko. Owszem, wyglądając jak seks-bomba możesz przyciągnąć do siebie mężczyzn, ale w 80% przypadków będą zainteresowani tylko seksem. Jeśli też tego oczekujesz – super. Jeśli jednak szukasz związku, szybko będziesz miała dosyć natrętnych tekstów i ciągłych aluzji do seksu.

Jako mężczyzna mogę Ci powiedzieć coś, co może Cię zdziwić. Wiele razy miałem randki z atrakcyjnymi kobietami, jednak bardzo często okazywało się, że nie potrafiliśmy się dogadać i ona nie miała nic ciekawego do zaoferowania swoją osobą oprócz wyglądu.

Nie zrozum mnie źle – są atrakcyjne kobiety, które mają świetny charakter. I seksowny wygląd to bez wątpienia duży plus. Jednak chcę Ci uzmysłowić, że to w żadnym wypadku nie decyduje o sukcesie i jest wiele innych czynników, które mogą przyciągnąć mężczyznę do Ciebie.

Co w takim razie kręci facetów? Jakie zachowania i gesty sprawiają, że uginają się im nogi? Jak w prosty sposób sprawić, żeby facet pomyślał “WOW”, gdy Cię zobaczy? Jest to możliwe, nawet jeśli nie jesteś modelką z okładki Playboya.

Zaciekawiona? Czytaj dalej!


Jak ona to robi?

underline

Na pewno byłaś nie raz świadkiem sytuacji, gdy niesamowicie przystojny facet szedł za rękę z przeciętnie wyglądającą dziewczyną. Podejrzewam, że w Twojej głowie pojawiło się wtedy milion myśli w stylu “ale jak ona to zrobiła?!“.

Widzisz, niektóre kobiety znają sekrety uwodzenia facetów i mają je we krwi. Jak wspominałem nie raz we wpisach na blogu, często jest to kwestia towarzystkiego obycia od dzieciństwa. Ogromną rolę odgrywa tutaj również wychowanie przez rodziców i ich podejście do Ciebie. To od tego w ogromnej mierze zależy, czy wyrosłaś na nieśmiałą i zakompleksioną, czy na odważną i pewną siebie kobietę.

Jeśli należysz do pierwszej grupy, to wiedz, że nic straconego. Uwodzenie jest umiejętnością, którą można nabyć i po to powstała ta strona – by pomóc Ci nauczyć się podrywać facetów.


Podryw niejedno ma imię

underline

Przeczytaj poniższe stwierdzenia i zastanów się chwilę, czy któreś z nich odnosi się do Twojego życia:

 • Spodobał Ci się, ale nie wiesz jak zacząć znajomość, żeby potraktował Cię poważnie
 • Chcesz mieć więcej zainteresowania ze strony płci przeciwnej
 • Czujesz się niezręcznie w jego towarzystwie i słowa utykają Ci w gardle, lub zachowujesz się nie tak jak chcesz
 • Chcesz przyciągać spojrzenia mężczyzn w wielu sytuacjach i czuć się atrakcyjna
 • Jest Twoim znajomym/przyjacielem i chcesz sprawić, żeby między Wami było coś więcej
 • Przeszukałaś internet pod kątem “jak poderwać chłopaka”, ale niewiele Ci to dało
 • Chcesz się rozwijać i być coraz atrakcyjniejsza – zarówno z wyglądu, jak i charakteru
 • Chcesz wiedzieć po czym poznać, że mu się podobasz
 • Chcesz dowiedzieć się jak mężczyźni podrywają i jakie mają techniki uwodzenia

Jeśli chociażby jedno stwierdzenie z powyższych pasuje do Ciebie, to jestem pewien, że będziesz niezwykle usatysfakcjonowana zdobytą wiedzą z poradnika, który ode mnie dostaniesz. Każdy z podpunktów został przeze mnie obszernie rozpisany, a to i tak tylko część wiedzy w nim dostępna!

pierwszy w polsce


Uwaga – tajemnica!

underline

Powiem Ci coś, co jest poniekąd tajemnicą i za co wiele osób się na mnie obrazi: faceci uczą się podrywania. Tak, jest masa stron takich jak ta, tylko że ucząca mężczyzn podrywania kobiet.

Uczą się tego, jak się spodobać kobiecie, jak ją uwieść, jakie teksty mówić… Z kolei stron uczących kobiet jak poderwać chłopaka nie ma praktycznie wcale! Można znaleźć jedynie artykuły znanych stron, pisane wyłącznie pod wyświetlenia i reklamy. “6 kroków do męskiego serca” – parafrazując, tak brzmiał tytuł jednego z artykułów, na który trafiłem.

Wiesz co tam było napisane? W skrócie: “zrób się na tapeciarę, nałóż szpilki, czerwoną szminkę i jest Twój”. Gdyby to było takie proste i płytkie, to z pewnością nie czytałabyś teraz tych słów.

Faceci mogą nauczyć się w kwestii podrywania praktycznie wszystkiego. Wydaje się nie fair? No właśnie, czemu więc Ty miałabyś nie mieć tej możliwości? Czemu nie miałabyś wykorzystać wiedzy jak uwieść faceta i również podnieść swoje umiejętności? 😉

UWAGA! NIE CZYTAJ DALEJ, JEŚLI…

…jeśli nie chcesz, żeby faceci się za Tobą oglądali i Cię podrywali. Sytuacje w których mężczyźni Cię zagadują i się do Ciebie uśmiechają staną się Twoją codziennością.
Uwierz mi, że czasami to potrafi męczyć 😉


Jak poderwać chłopaka? – kompleksowy poradnik

underline

Już jest dostępny! Po wielu nieprzespanych nocach i ciężkich porankach z kawą w ręku skończyłem pisanie poradnika. Uważam, że wiedza w nim zawarta to totalna miazga. Zarówno pod kątem ilości, jak i konkretnych, praktycznych porad.

Przeprowadzę Cię krok po kroku po terminie “jak poderwać chłopaka” – od tego na co facet zwraca w Tobie uwagę, aż po to jak osiągnąć swój cel (związek/chwilowa przygoda/przyjaciel).


Czego dowiesz się z poradnika “Jak poderwać wymarzonego chłopaka”?

underline

KROK I – zmiana siebie

 • Na co faceci patrzą gdy Cię poznają i jak możesz to poprawić, by być jeszcze atrakcyjniejsza? Wbrew pozorom nie chodzi tu tylko o pupę, piersi i nogi 🙂
 • Jak nakręcić mężczyznę, żeby nie mógł przestać o Tobie myśleć?
 • Powiem Ci które cechy charakteru sprawiają, że mężczyzna chce Cię na zawsze, a które, że tylko na chwilę
 • Które zachowania sprawiają, że facetowi uginają się kolana w Twoim towarzystwie?
 • Jakich zachowań unikać i które z nich odrzucają płeć przeciwną?
 • Jak być pewną siebie i nie stresować się w jego towarzystwie?
 • Przełamiemy wspólnie niektóre popularne stereotypy, dzięki czemu uwolnisz się z wielu ograniczeń i poczujesz się lepiej ze sobą
 • Od nieśmiałej do pewnej siebie – jak?

KROK II – zapoznanie się i podstawy

 • Spodobał Ci się facet, którego możesz już więcej nie zobaczyć? Powiem Ci co zrobić, żeby to on zaczął rozmowę!
 • …a jeśli jest nieśmiały i nie zacznie, to podpowiem Ci jak to zrobić w bardzo przyjazny i naturalny sposób
 • Jak poznać, że mu się podobasz?
 • Jak rozpocząć znajomość w dowolnym miejscu tak, aby było to całkowicie naturalne?
 • Słownik mężczyzny – co faktycznie oznaczają jego słowa?

KROK III – dalsza relacja

 • Podoba Ci się kolega z pracy/ze szkoły, ale nie wiesz jak go poderwać? Dostaniesz instrukcję krok po kroku!
 • Jak wyjść z friendzone?

To oczywiście nie wszystkie poruszane tematy. Wypisałem te, z którymi pisałyście mi, że macie największy problem. Wierzę, że ta książka pozwoli Ci spojrzeć na relacje damsko-męskie pod zupełnie nowym kątem. Co więcej, mam gorącą nadzieję, że wdrożysz wiedzę w niej zawartą w życie. Dzięki temu Twoje relacje zmienią się nie do poznania, a Ty nigdy nie będziesz już narzekała na brak facetów dookoła siebie!

jak poderwac chlopaka ksiazka

Cena: 49.90 zł 29.90 zł
(promocja na poprawę nastroju! 🙂 )

Twój kod promocyjny!

W związku z kliknięciem w reklamę Google, mam dla Ciebie zniżkę -10%. Wpisz kod REKLAMA przy składaniu zamówienia 🙂

UWAGA! Decydując się teraz na zakup, dostaniesz ode mnie GRATIS e-booka “Jak podrywają mężczyźni”!

jak podrywają mężczyźni

Jest to e-book, w którym poznasz techniki uwodzenia mężczyzn. Większość z nich dostępna jest tylko w płatnych kursach lub na szkoleniach, więc nie znajdziesz ich w internecie. Ostrzegam – lektura tylko dla mocnych! Możesz być przerażona do czego potrafią posunąć się faceci i jak sprytnych technik używają.

Kup teraz!

Interesuje Cię płatność przez SMS? Kliknij tutaj i zapłać za poradnik przez SMS!


Co o poradniku sądzą inni?

underline

Przed oficjalną premierą oddałem poradnik do oceny dwóm kobietom. Jedna z nich to moja dalsza koleżanka, a druga to losowa czytelniczka bloga. Poniżej znajdują się ich opinie.

opinia1

 

opinia email